Kurumsal

Aslanlar Paslanmaz kendini sürekli geliştiren bir yönetim ve imalat kadrosuna sahiptir. Dünyanın çeşitli bölgelerinde de iş yapabilme kabiliyeti olan firma.

Aslanlar Paslanmaz Hakkında

Aslanlar Paslanmaz Metal Sanayi

Aslanlar Paslanmaz Metal Sanayi


ASLANLAR Paslanmaz Metal Sanayi,  paslanmaz su deposu imalatı teknik altyapısını 30 yıllık tecrübesiyle birleştirerek, konusunda uzman deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde sektöründe öncü firmalara hizmet sunmaktadır. ASLANLAR kurulduğu günden bu yana müşterilerine hizmetin en iyisini sağlamakla birlikte kendisini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinmiştir.
 
Sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalışarak mutlak memnuniyeti sağlamak, kalıcı sadakat edinerek devamlı ve verimli iş ortamı oluşturmak temel hedefimizdir. Firmamız ASLANLAR TİCARET paslanmaz Su deposu imalatı ve paslanmaz çelik malzeme çeşitliliği ile, alanında farkını kanıtlamış ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün gelişime odaklanmıştır.
1985 yılından bu yana, kaliteli hizmet vermeyi ve sürekli gelişimi alışkanlık haline getiren ekibimiz ve iş ortaklarımızla alanımızda zirveye ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
 

Firmamız kendini sürekli geliştiren bir yönetim ve imalat kadarosuna sahiptir. Çağın gereksinimlerine müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek güçte teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yakın gelecekteki ilk hedefimiz modüler hafif yapılar sektörünün dominant firması olmaktır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde de iş yapabilme kabiliyeti olan firmamız yurt dışında da ülkemizi eniyi şekilde temsil etme yeteneğine sahiptir.

 
.........
 
Firmamızın Hedefi
 
Öncelikli kalite anlayışı her zaman devam edecek ve müşteriye verdiği önemi koruyacaktır. Alanında uzman personeli ve çağdaş  üretim teknolojisini her geçen gün daha da ileriye taşımaya gayret edecektir. Türkiye'de öncü bir paslanmaz çelik  firması olmaktır.
 
Ürün Portföyü
 
Paslanmaz Depo
Paslanmaz Su Deposu
Paslanmaz Boru
Paslanmaz Dişli Fittingsler
Paslanmaz Mikser
Paslanmaz Lama
Paslanmaz Profil
Paslanmaz Lama
Paslanmaz Çelik Flanşlar
Paslanmaz Profil
Paslanmaz Saç Levha
Paslanmaz Çubuk Mil
 
 
Kalite Politikamız
Müşterilerimize  en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek,
Yasal mevzuatlara uygun çalışmak,
Çevre ve insan sağlığına önem vermek,
Müşteri memnuniyetini sürekli  arttırmak,
Personelimizin bilinçlenmesinde ve onların kariyer gelişimlerinde katkı sağlamak,
Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
İş ortaklarımızda oluşmuş olan güvenilir ve dürüst firma imajını korumak ve sürdürmek,
Kalite Politikamızdır
 
 

404
Hak yapı
kimpaz
Maybi
erpiliç
praja
ntv
Arcelik
Ülker
farmasi
farmasi
Mustafa Ekşi
Endemix